فراخوان جذب
نکات طلایی جذب هیات علمی دانشگاه ها
ما تجارب چند ساله خود در رسیدن به شغل استاد دانشگاه را تدوین کرده ایم. برای دستیابی به نکته های طلایی موفقیت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه دولتی اینجا و دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.
مقالات شغلی
 مطالعه مقالات شغلی، تحصیلی  و روانشناسی موفقیت
برای مشاهده مقالات شغلی، تحصیلی و روانشناسی موفقیت اینجا کلیک کنید. معرفی مشاغل اینجا و رشته های تحصیلی هم اینجا در دسترس شماست.
راهنمای  انتخاب شغل و رشته
   
 
دنبال چی می گردی ؟

مشاغل، رشته های تحصیلی، چهره های موفق، مقالات جذاب و ...
رزومه نویسی  مصاحبه شغلی  مشاهیر و افراد موفق  قوانین و مقررات

 

ریاضی بهتر است یا تجربی؟
شما دانش آموزان عزیز پایه نهم در مرحله حساسی از زندگی خود قرار دارید: انتخاب رشته. تصمیمی که باید برای رشته خود بگیرید، تاثیر بسیار زیادی بر آینده و موفقیت های بعدی شما خواهد داشت. مسلما سوالات و ابهامات زیادی پیش روی شما وجود دارد که با بدست آوردن اطلاعات مختلف و صحبت با والدین، کارشناسان و مشاوران می توانید پاسخ بسیاری از آنها را پیدا کنید.
ادامه
رشته های فنی و حرفه ای (رشته های هنرستان)
رشته های فنی و حرفه ای برای انتخاب رشته پایه نهم چه هستند؟ فنی و حرفه ای یکی از شاخه های اصلی است که دانش آموزان پایه نهم می توانند پس از انتخاب رشته دبیرستان وارد آن شوند. به دلیل نیاز اساسی کشور به افراد فنی و متخصص شاخه تحصیلی فنی و حرفه ای پایه گذاری شده و هر ساله متخصصان زیادی از رشته های فنی و حرفه ای فارغ التحصیل شده و وارد بازارکار می شوند.
ادامه
رشته های تحصیلی دبیرستان
در نظام جدید آموزشی دانش آموزان پایه نهم بعد از امتحانات خرداد ماه باید انتخاب رشته تحصیلی را انجام بدهند، باید تصمیم بگیرند وارد کدام یک از رشته های تحصیلی دبیرستان شوند. برای انتخاب بهترین رشته دبیرستان، داشتن اطلاعات کافی در مورد رشته های دبیرستان بسیار لازم و کمک کننده است. به همین خاطر در این بخش دانش آموزان را با رشته های تحصیلی دبیرستان آشنا می کنیم
ادامه
انتخاب رشته دبیرستان
شما دانش آموزان پایه نهم الان در نقطه مهمی از زندگی تان قرار دارید. شما مسیر طولانی ای در زندگی پیش رو دارید. اکنون زمان خوبی برای شروع فکر درباره آینده تان و انجام برنامه ریزی های جدی برای یکی از مهم ترین بخش آن یعنی انتخاب رشته و به تبع آن انتخاب شغل تان است. نترسید! یادتان باشد که این برنامه ها تا حدودی منعطف اند و می توانند به راحتی تغییراتی در آینده داشته باشند.
ادامه
چطور می توان با مدرک لیسانس وارد رشته پزشکی شد؟
اگر می خواهید وارد رشته پزشکی شوید، یکی از روش های خاص آن برای شما که مدرک کارشناسی در رشته های دیگر دارید، شرکت در آزمون کارشناسی به پزشکی است.
ادامه
راهکارهای آسان برای بهبود پورتفولیو معماری
در این مطلب ، برخی از پیشنهادات برای ارائه یک پورتفولیو مناسب برای کاریابی ارائه شده است. مهمترین نکته در این زمینه دانستن این است که پورتفولیو چیست؟ و باید شامل چه مواردی باشد؟
ادامه
آزمون قضات شوراهای حل اختلاف 96
قوه قضائیه معمولا هر ساله آزمون قضاوت را برای جذب قضاب برگزار می کند . شوراهای حل اختلاف یکی از مکان هایی است که قضات در آنجا فعالیت می کنند.امسال آزمون جذب قضات شوراهای حل اختلاف به صورت مستقل برگزار می گردد.
ادامه
رشته های دانشگاهی علوم انسانی
انتخاب رشته یکی از مهمترین و شاید سرنوشت ساز ترین انتخاب های زندگی هر دانش آموزی می باشد زیرا تاثیر بسیار زیادی در آینده او دارد. هر چه انتخاب رشته درست تر و با اطلاعات کافی انجام شود، مطمئنا دانش آموز در آینده موفق تر خواهد بود.
ادامه
چطور بازیگر شویم؟
بازیگری رویای دست نیافتنی بسیاری از جوانان و نوجوانان روزگار ماست. شهرت، محبوبیت، درآمد و هیجان اینجا جمع شده و رقابت را برای ورود به این شغل جذاب دشوار کرده است. اما راه ورود به عرصه بازیگری چیست؟ با ما همراه شوید...
ادامه