دنبال چی می گردی ؟

مشاغل، رشته های تحصیلی، چهره های موفق، مقالات جذاب و ...
رزومه نویسی  مصاحبه شغلی  مشاهیر و افراد موفق  قوانین و مقررات


زمان آزمون کارشناس رسمی دادگستری 96
جدول زمان آزمون کارشناس رسمی دادگستری و معرفی مطالب مفید و کاربردی برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی 96 به همراه دانلود سوالات و کلید آزمون کارشناس رسمی سالهای قبل.
ادامه
رشته های مورد نیاز کارشناس رسمی دادگستری
یکی از شرایط شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری ، داشتن تخصص و تحصیلات لازم در رشته مورد تقاضا می باشد... رشته های مورد نیاز کارشناس رسمی دادگستری کدامند؟
ادامه
25 شغل پولساز در آمریکا را بشناسید
بر اساس آخرین اطلاعات اداره آمار کار در ایالات متحده، ۲۵ شغل پر درآمد که فقط نیاز به مدرک کارشناسی و نه بیشتر دارند منتشر کرده است.
ادامه
تیپ شناسی MBTI چه کمکی به انتخاب رشته من می کند؟
انتخاب درست رشته تحصیلی و به طبع آن شغل، امروزه دغدغه بسیاری از افراد شده است . موضوعی که شاید بارها یک فرد در زندگی با آن روبرو شود.
ادامه
چگونه می توان بدون داشتن مدرک دانشگاهی وارد یکی از جذابترین مشاغل دنیا شد؟
آیا می دانید مهمانداری هواپیما یکی از معدود مشاغل بین المللی، جذاب و پرطرفدار در گوشه و کنار دنیاست که نیاز به مدرک دانشگاهی ندارد؟ اگر شما هم به مهمانداری علاقه مندید این مطلب را بخوانید.
ادامه
چطور می توانید از شبکه های اجتماعی پول در بیاورید؟
"میزان فروش تجارت الکترونیکی از طریق شبکه های اجتماعی سه برابر بیشتر از فروش کل تجارت الکترونیکی جهانی است." این نتیجه تحقیق موسسه بی آی اینتلیجنس در فصل پایانی 2014 است و حکایت از رشد یکباره پدیده ای دارد که حالا به تجارت اجتماعی معروف شده است.
ادامه
چطور بازیگر شویم؟
بازیگری رویای دست نیافتنی بسیاری از جوانان و نوجوانان روزگار ماست. شهرت، محبوبیت، درآمد و هیجان اینجا جمع شده و رقابت را برای ورود به این شغل جذاب دشوار کرده است. اما راه ورود به عرصه بازیگری چیست؟ با ما همراه شوید...
ادامه
یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی
آموزش مکالمه زبان انگلیسی یکی از بخش های اصلی آموزش زبان است که بسیاری به دنبال راهی سریع برای یادگیری آن هستند...
ادامه
100 سوال رایج در یک مصاحبه شغلی بین المللی
اگر به دنبال کار در یک شرکت خارجی هستید، حتما می دانید یکی از مراحل استخدام مصاحبه می باشد. این مقاله در این مرحله به شما کمک می کند.
ادامه