جستجو در مسیر ایرانی
مجتمع فنی تهران
استاد دانشگاه
آموزشگاه حسابداری
آزمون مشاوران حقوقی قوه قضاییه
درباره مشاغل
آزمون قضاوت سال 94
ثبت نام در آزمون قضاوت سال 94 آغاز شده است. در این مقاله کوتاه نگاهی داریم به روشهای جذب قاضی در قوه قضائیه و سپس آگهی آزمون تصدی منصب قضا در سال 94 را به همراه سوالات دوره های قبل و پکیج کامل آمادگی آزمون و سایر جزئیات لازم خواهید دید.)
آزمون قضاوت سال 94
آزمون وکالت سال 94 کانونهای وکلای دادگستری
در این بخش نگاهی خواهیم داشت به متن آگهی و شرایط شرکت کنندگان در آزمون وکالت سال 94 ( ویژه کانونهای وکلای دادگستری ) که ثبت نام آن قرار است از 12 مهر ماه آغاز شود . لینک سوالات دوره های قبل و پکیج آمادگی آزمون در این بخش ارایه شده است.)
آزمون وکالت سال 94 کانونهای وکلای دادگستری
درآمد بازیگران در ایران
درآمد شغل بازیگری در ایران همواره مورد توجه عموم و به ویژه جوانان بوده است. با توجه به اقبال موجود به شغل بازیگری، در این مقاله نگاهی به درآمد برخی از معروفترین بازیگران ایرانی خواهیم داشت. اگرچه رقم دستمزد بازیگران بسیار متنوع است.)
درآمد بازیگران در ایران
مزایا و معایب استخدام بانک
این روزها استخدام بانک یکی از گزینه های پر طرفدار جوانان جویای کار است. افراد زیادی در آرزوی استخدام بانک روزگار می گذرانند و آگهی های استخدامی را زیر و رو می کنند. اما آیا تا کنون به مزایا و معایب استخدام در بانک به عنوان کارمند بانک اندیشیده اید؟)
مزایا و معایب استخدام بانک
همه چیز درباره کارشناس رسمی دادگستری
از آنجا که قاضی در همه زمینه ها تخصص ندارد از نظر مشورتی کارشناس رسمی بهره می گیرد. در این مقاله سعی شده است اطلاعات لازم در خصوص حرفه کارشناس رسمی دادگستری به طور کامل ارائه شود تا بتواند کمک موثری به علاقه مندان و متقاضیان این حوزه باشد.)
همه چیز درباره کارشناس رسمی دادگستری
درآمد کارشناسان رسمی دادگستری چقدر است ؟
کارشناس رسمی یک شغل محسوب نمی شود بلکه یک حرفه یا تخصص است. به عبارتی هر کارشناس رسمی در کنار شغلی که دارد ( که می تواند کارمند، مدیر، مهندس و ... باشد)، در صورت ارجاع پرونده به آن رسیدگی کرده و نظرات تخصصی خود را به قاضی و دادگاه اعلام می کند.)
درآمد کارشناسان رسمی دادگستری چقدر است ؟
همه چیز درباره شغل مینیاتوریست (نگارگر)
تا به حال شده به یک تابلوی مینیاتور (نگارگری) نگاه کنید و آن‌قدر غرق در آن شوید که احساس کنید پا به دنیای دیگری گذاشته‌اید؟ آن که در یک تابلوی نگارگری می‌تواند شما را وارد دنیای دیگری کند فردی است به نام مینیاتوریست(نگارگر). این مقاله شما را بیشتر با شغل او آشنا خواهد کرد.)
همه چیز درباره شغل مینیاتوریست (نگارگر)
درآمد راننده تاکسی در تهران چقدر است؟
شما درباره درآمد یک راننده تاکسی در تهران چه تصوری دارید؟ به نظر شما دخل و خرج رانندگان تاکسی با هم می خواند؟ یا این که آنها از سر ناچاری در این شغل مانده اند؟ نحوه ورود به این شغل در تهران چگونه است؟ این مقاله در صدد ارایه پاسخی به این پرسشهاست.)
درآمد راننده تاکسی در تهران چقدر است؟
رمز و رازهای پــرورش بـوقـلمـون
پرورش بوقلمون اگرچه رمز و رازهای خاص خود را دارد اما از سود تضمین شده ای نیز برخوردار است. در اینجا تجربه هایی از یکی از پرورش دهندگان موفق بوقلمون را می خوانید. از تهیه جوجه بوقلمون ها تا سرمایه لازم و از قیمت دان تا قیمت نهایی محصول، در این مصاحبه عنوان شده است.)
رمز و رازهای پــرورش بـوقـلمـون
آشنایی با شغل بازیگری به مناسبت روز بازیگر
امروز 14 اردیبهشت، روز بازیگر است. افراد زیادی اعم از نوجوانان، جوانان و حتی میانسالان علاقه زیادی به شغل بازیگری دارند. بسیاری از آنها خود را یک بازیگر حرفه ای می دانند که .... ما قبل از هر چیز به شما پیشنهاد می کنیم اطلاعات خود را درباره شغل بازیگری افزایش داده و به روز کنید ...)
آشنایی با شغل بازیگری به مناسبت روز بازیگر
«« « 2/ » »»

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
ساحل عدیوی:
با سلام من دکتری سم شناسی محیط از دانشگاه امریکا رو دارم قصد دارم به ایران باز گردم می خواستم بدانم آیا اجازه ی تاسیس داروخانه یا آزمایشگاه را دارم؟
پنجشنبه 3 فروردين 1396
+
2
-
1
ارسال
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 17485
2/10 (تعداد آرا 5 نفر )
Share